Karrier

BETANÍTOTT MUNKÁS / CSOMAGOLÓ

 Betanított munkára munkatársakat keresünk 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

- Kész és félkész termékek csomagolása a vonatkozó utasítások szerint
- Félkész termékek megmunkálása a vonatkozó utasítások szerint
- Gyártás során a minőségi követelmények betartása, a termékek minőségi ellenőrzése
- Az előírt védőeszközök és higiéniai eszközök használata
- Adatszolgáltatás a felettesek felé
- A gyártás során előírt dokumentációk, formanyomtatványok pontos kitöltése
- Minőségi probléma esetén közvetlen felettes értesítése
- Műszakátadáskor a munkaterület rendbetétele (takarítás, addig elkészült darabok elcsomagolása, csomagoló anyagok előkészítése)
- Munkavédelmi előírások betartása
- A termelésvezető, és a műszakvezető által adott egyedi feladatok elvégzése

Elvárások:

- Alapfokú végzettség
- Önállóság, precizitás

Aktuális állásajánlatok

Tovább az ajánlatokhoz

Fröccsöntő szakma bemutatása

Duroset képgaléria

Tekintse meg a Duroset galériáját

Új Széchenyi Terv Új Széchenyi Terv